Miramor Hotel - Kemer / Antalya

Home / Miramor Hotel - Kemer / Antalya

Hikaye

2011’de Başladı

Miramor Hotel&Spa , doğanın kalbinde kıskanılacak bir konuma sahiptir. Antalya Körfezi’ndeki Kemer-Kiriş’de yer alan tesis, masmavi Akdeniz’in muhteşem manzarasını sunan muhteşem özel plajına 250-300 m mesafede yer almaktadır. Olimpos Dağları’na ev sahipliği yapan Olimpos Milli Parkı’nın kenarında Ultra Herşey Dahil hizmet sunan tesis, Toros Dağları’na da bakmaktadır. Sunulan kapsamlı eğlence; tesisine ilham veren bu çarpıcı arka plandır.

Miramor Hotel&Spa, 2 açık yüzme havuzu 1 kapalı havuz,2 çocuk havuzu,1 su kaydırağı,Pastane(Cafe de Padre),Gece Klübü, spor salonu,7 farklı barları,A’la Carte Restaurant,Her gün farklı animasyon eğlence ve programlar ve Miramor Hotel minik misafirleri için Miramor Kids Club, katılabilecekleri aktivitelerden sadece birkaçı.

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerin merkezinde yer alan Miramor Hotel&Spa, misafirlerinin bu güzellikleri uzaklara gitmeye gerek kalmadan yaşamasını sağlıyor. Otantik Türk misafirperverliği, birinci sınıf bir eğlence programı ve lezzet yolculuğu, bu zahmetsizce lüks tesisi yaratmak için bir araya geliyor.

Konforlu

Evinizde Hissedeceksiniz

Büyüleyici bir Antalya tatili hayal edenler için oldukça cazip bir seçenek.

Lezzetli

Kaliteli ve Taze

Profesyonel mutfak ekibimiz ile en kaliteli malzemelerle lezzetlerimiz hazır.

Eğlenceli

Özel Animasyonlar

Farklı animasyonlar siz ve aileniz için tatilinize eğlence katacak.

Estetik

Eşsiz Dağ Manzara

Torosların hemen yanında doğa ile iç içe bir otel.